25.07.2024: Přátelské utkání mužůV neděli 4.8. odehrajeme přátelák na domácím hřišti proti Újezdu. Start utkání je v 17,00 hodin.
25.07.2024: Pohár mužů proti SK KřičeňPrvní kolo poháru předsedy OFS odehrajeme v neděli 11.8. 2024 od 17,00 hodin na domácím hřišti, proti celku SK Křičeň.
25.07.2024: Přípravky vítězně v Tetověpřípravky U11
Tetov - Semín 2:21
09.07.2024: přátelské utkání přípravek U1124.7. od 18,00 hodin
Tetov - Semín
09.07.2024: Úvodní utkání mistráků - podzim 2024, našich celkůmuži
sobota 17.8. od 17,00 hodin
Semín - Starý Mateřov
žáci U15
sobota 7.9. od 10,15 hodin
Choltice - Semín
přípravky U11
středa 11.9. od 17,00 hodin
Semín - Řečany
09.07.2024: Pohár předsedy OFSPrvní kolo poháru předsedy Okresního fotbalového svazu mužů se bude konat o víkendu 10.-11.8. Předběžný termín našeho utkání, které odehrajeme proti Křični, je neděle 11.8. od 17,00 hodin. Čekáme na potvrzení tohoto termínu soupeřem.
01.07.2024: Termín Memoriálu Milana Eichelmana 2025 !Příští, již dvacátý ročník Memoriálu Milana Eichelmana v kopané starých gard, se bude konat v sobotu 21.6. 2025.
28.06.2024: Losovací aktiv OFSLosovací aktiv Okresního fotbalového svazu před nadcházející sezónou se bude konat v pondělí 8.7. od 17,00 hodin v Černé za Bory, restaurace U Kosteleckých.
23.06.2024: Memoriál Milana Eichelmana ovládl Semín19. ročník turnaje starých gard - Memoriál Milana Eichelmana
výsledky
Semín - Pardubičky 2:0
góly: Trubač Jaroslav 2x
Semín - Paramo 3:1
góly: Šanda Zdeněk, Živný René, Strnad Pavel
Paramo - Pardubičky 5:0
konečné pořadí:
1. Semín - 6 bodů
2. Paramo - 3 body
3. Pardubičky - 0 bodů
11.06.2024: Poslední utkání žáků skončilo remízouodvetné utkání nástavby žáků U15
FK Pardubice dívky - Sokol Semín 1:1
06.06.2024: Přátelské utkání přípravek U9Semín - Tetov 16:1
05.06.2024: Výhra starších žáků U15 v nástavběSemín - FK Pardubice dívky 2:0 (1:0)
05.06.2024: Dnes večer hrají žáci doma nástavbustředa 5.6. od 18,00 hodin
Semín - FK Pardubice dívky (hřiště Semín)
05.06.2024: Losovací aktiv OFSLosovací aktiv Okresního fotbalového svazu se bude konat 8.7. od 17,00 hodin v Černé za Bory, hostinec U Kosteleckých.
03.06.2024: Prohra mužů v BěléR.Bělá - Semín 4:3
28.05.2024: Žáky U15 čeká nástavbastředa 5.6. od 18,00 hodin
Semín - FK Pardubice dívky (hřiště Semín)
úterý 11.6. od 18,00 hodin
FK Pardubice dívky - Semín (hřiště Rybitví)
28.05.2024: Muži v sobotu hrají naposledy1.6. od 17,00 hodin
R.Bělá/Bohdaneč C . Semín
27.05.2024: Přípravky ve čtvrtek ve Chvaleticích30.5. od 17,00 hodin
přípravky U9
Chvaletice - Semín
26.05.2024: Důležitá výhra mužů proti LipolticímSemín - Lipoltice/Přelouč C 2:0
22.05.2024: Plán utkání na víkendneděle 26.5.
přípravky U9 - 11,00
Semín - Živanice
žáci U15 - 14,00
Semín - Srch
muži - 17,00
Semín - Lipoltice/Přelouč C
20.05.2024: Újezd B vyloupenÚjezd - Semín 2:3
13.05.2024: Důležitá výhra v TetověTetov - Semín 1:4
06.05.2024: Výhra proti ZdechovicímSemín - Zdechovice 2:0
30.04.2024: Odjezd na soustředěníOdjezd starších žáků U15 na soustředění do Horního Maršova je ve středu 1.5. od 15,00 hodin z našeho hřiště.
29.04.2024: Muži v Selmicích za bodSelmice - Semín 3:3
25.04.2024: Výhra přípravek v ŘečanechŘečany - Semín 9:16
22.04.2024: Muži do Selmic, žáci doma s Újezdemneděle 28.4.
starší žáci U15 - od 13,30 hodin
Semín - Újezd
muži - od 16,30 hodin
Selmice - Semín
22.04.2024: Přípravky hrají již ve středustředa 24.4. od 17,00 hodin
přípravky U9
Řečany - Semín
21.04.2024: Černá neděle pro semínská družstvapřípravky U9
Semín - Sezemice B 5:13
starší žáci U15
Mikulovice - Semín 11:3
muži
Semín - Kojice 1:3
20.04.2024: Žákům se v Hradišti nedařiloStaré Hradiště - Semín 17:1
19.04.2024: Veteráni na závěr Okresního přeboru vítězněZávěrečný turnaj OP veteránů v Třemošnici:
Semín - Přelouč 8:0
Semín - Křičeň 2:1
15.04.2024: Plán utkání příští dnypřípravky U9
neděle 21.4. od 13,30 hodin
Semín - Sezemice B
starší žáci U15
sobota 20.4. od 10,00 hodin
Staré Hradiště - Semín
neděle 21.4. od 16,30 hodin
Mikulovice - Semín
muži
neděle 21.4. od 16,30 hodin
Semín - Kojice
veteráni
pátek 19.4. (hřiště Třemošnice)
17:00 - Přelouč - Semín
17:40 - Křičeň - Semín