Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 19. 02. 2007

Divoký výsledek se zrodil v dalším přátelském utkání.

Přátelské fotbalové utkání hrané v neděli 18.2. 2007 v Bukovce

BUKOVKA – SEMÍN 5:5 (5:2)

Góly: René Živný a Michal Panchártek 2, Radek Kosina 1

Sestava: Huňáček Rosťa – Vosáhlo Miloš, Žáček Pavel, Černoch Vladimír, Vokál Ondra - Kosina Radek, Tichý Štěpán, Linhart Jaroslav – Živný René, Václavek Josef, Panchártek Michal

Střídání: Barták Milan, Vosáhlo Šimon

Zajímavé utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme prohrávali 3:0, 4:1 a nakonec 5:2, ten druhý jsme vyhráli v poměru 3:0, takže konečný výsledek je hodně divokých 5:5. Ze začátku nás postihla velká nekoncentrovanost a bohužel také několik chyb gólmana Rosti Huňáčka, každopádně za stavu 3:0 pro domácí jsme snížili po gólu Živného, který zpečetil ještě do poločasu z penalty Kosina. V druhé půlce se opět trefil Živný a dvakrát Panchártek, který minutu před koncem srovnal na konečných 5:5.
Bohužel nám obraně dosti chyběli zranění Samek s Venclem a v bráně Gabriel. Na druhou stranu se v dobrém světle předvedla dvojice mladých hráčů Barták, Š. Vosáhlo, což je dobrý příslib pro budoucnost našeho fotbalu.

Alespoň jsme si užili první letošní jízdu na zápas autobusem (viz. foto)