SOPŘEČ - SEMÍN 2:2 (2:1)

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 09. 03. 2008

První náš letošní přátelák skončil remízou proti Sopřeči 2:2. Za naše hráče skóroval dvakrát Michal Panchártek.

góly: Michal Panchártek 2

sestava:
Jaroslav Linhart - Vokál Tomáš, Samek Josef, Žáček Pavel, Vokál Ondřej - Kosina Radek, Václavek Josef, Vencl Martin - Panchártek Michal, Tichý Štěpán, Vosáhlo Šimon

střídání
Černoch Vladimír

Hrálo se hřišti ve Výklekách a jednalo se o naše první přípravné utkání v zimě. Sopřeč se ujala vedení po penaltě, aby pak snížil nádherně Panchártek z přímého kopu a domácí se zase ujali vedení po samostatném úniku. Na konečných 2:2 snížil dvě minuty před koncem Panchártek a to mu ještě nebyl uznaný gól pro ofsajd minutu před koncem.