SEMÍN - KŘIČEŇ 5:0 (1:0)

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 14. 04. 2008

Na výbornou nám vyšlo úvodní utkání jarní části sezóny proti Křičeni. Vítězství 5:0 znamená, že jsme hostujícímu družstvu vrátili porážku z podzimní části 2:1. Tuto sobotu nás čeká souboj s vedoucím celkem tabulky z Rybitví. Na zápas se odjíždí autobusem v 15,45 od hřiště.

hráno v neděli 13.4. 2008 od 16,30 hodin v Semíně

góly: Michal Panchártek 3, René Živný 2

sestava: Gabriel - Vokál T., Samek, Žáček, Vencl M. - Vokál O., Tichý, Václavek - Hrůša, Panchártek, Vosáhlo Š.

střídání:Živný, Černoch, Linhart

Obávané úvodní utkání sezóny proti soupeři, který nás na podzim porazil. Křičeň dokonce doplnila kádr a nakoupila 6 posil. Zápas začal vyrovnaně a gólové šance byly na obou stranách. Gól měl na hlavě Ondra Vokál i Michal Panchártek, naopak na druhé straně nás rázně podržel Radek Gabriel. V koncovce jsme se mohli opět spolehnout na nezadržitelného Michala Panchártka. Ten si ve 20 minutě pohrál na vápně s hostující obranou, hodil si balon na levačku a rozvlnil síť hostů poprvé a do poločasu již naposledy. Dá se říci, že v první půlce byl zápas docela vyrovnaný. U jejího konce střídal Živný Šimona Vosáhla, jenž měl v nohách již předcházející zápas dorostu.
Druhá půlka začala z naší strany velice aktivně, což vedlo k rychlému gólu, kdy si na centr tuším Žáčka naběhl nejlépe opět Panchártek a zvýšil na 2:0. Za nedlouho zatáhl po pravé straně balon velice aktivní Lukáš Hrůša, poslal balon na vápno Živnému a ten střelou k tyči zvýšil na 3:0. Neuběhlo ani pět minut a Panchártek završil svůj skvělý výkon hattrickem, když se ocitl po pasu sám před gólmanem a za této situace většinou nemine. V tuto chvilku bylo odehráno teprve 20 minut ze druhé půle. Došlo i ke střídání, dolů šli Michal Panchártek a Josef Samek, oba mají drobné zdravotní problémy, takže za tohoto stavu nebylo nutné riskovat jejich zranění. Oba svou práci odvedli na výbornou. Místo nich přišli Vláďa Černoch a Jarda Linhart. Hra se trochu vyrovnala, ale stále jsme měli navrch. Deset minut před koncem ještě Vláďa Černoch přihrál krásně na velké vápno Živnému a ten upravil skóre zápasu na konečných 5:0. A to nám ještě rozhodčí neuznal tuším 3 vstřelené góly. Důležité ale je, že máme 3 body.

ostatní výsledky:
Rybitví - Rohoznice 5:1, Tetov - Chvaletice B 3:1, Jankovice - Labská Chrčice 1:1, Bukovka - Kojice 3:0