Propozice na sobotní turnaj dorostu v Semíně

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mládežnická družstva, Vydáno dne: 25. 06. 2008

Info o sobotním turnaji dorostenců na našem hřišti.

O P U T O V N Í P O H Á R

O B E C N Í H O Ú Ř A D U V S E M Í N Ě

28. června 2008

Tělovýchovná jednota Sokol Semín

pod záštitou obecního úřadu v Semíně pořádá ve sportovním areálu TJ dorostenecký turnaj v kopané dne 28. června 2008.

Ředitel turnaje : Bohuslav D e v e r a
Hlavní pořadatel : Luboš P o k o r n ý
Rozhodčí : Deleguje OV ČSTV

Přihlášky k účasti na turnaji budou zaslány do 15.6. 2008 na adresu Ing. Milan Barták Semín, 225, 535 01 Přelouč tel. +420 602479405.

Spolu s přihláškou bude zaslána finanční částka ve výši 350,- Kč , která bude použita jako příspěvek na připravené občerstvení účastníkům turnaje ( limo, párek, pečivo ).

Rozlosování bude provedeno v den turnaje ve 9,50 hod. na hřišti TJ Sokol Semín za účasti zástupců přihlášených mužstev.

Zahájení turnaje ve 10,00 hod.
1. utkání 2x 30 min. ( 10.00 - 11,15 h ) včetně přestávky
2. utkání 2x 30 min. ( 11.30 – 13.15 h ) včetně přestávky
3. utkání 2x 30 min. ( 14.00 - 15.15 h ) včetně přestávky - o 3 a 4 místo
4. utkání 2x 40 min. ( 15.30 – 17.00 h ) – o 1 a 2 místo

Hraje podle pravidel kopané , platného soutěžního a disciplinárního řádu a podle rozpisu turnaje.

V turnaji mohou hrát pouze dorostenci s platným registračním průkazem oddílu za který startují, výjimky se nepovolují.

Turnaj bude ukončen společným nástupem všech mužstev, vyhlášením výsledků a předáním cen.

Účastníci turnaje :

FC Titanic Srch
TJ Paramo Pardubice
SK Dašice
Sokol Semín

Herní systém turnaje :

Turnaj se hraje vylučovacím způsobem 2 x 30 minut s přestávkou 15 minut, mezi 2 a 3 utkáním bude přestávka maximálně 45 min.
Finálové utkání se hraje 2 x 40 minut .
V případě nerozhodného výsledku rozhoduje střelba pokutových kopů, 5 hráčů z každého mužstva, není-li po těchto kopech rozhodnuto , pokračuje se do dalšího rozhodnutí.
Hráč, který byl potrestán v průběhu turnaje 2x žlutou kartou, nesmí nastoupit v příštím turnajovém utkání a hráč, který obdržel červenou kartu nesní nastoupit v příštím turnajovém utkání.