SEMÍN - DOLANY 2:1 (0:1)

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 11. 08. 2008

Úvodní utkání III. třídy Přeloučsko pro nás skončilo úspěšně. Po výhře 2:1 nad celkem Dolan máme na svém kontě první tři body.

góly: Michal Panchártek, Jiří Zetek

sestava: Gabriel Radek - Václavek Josef, Žáček Pavel, Samek Josef, Vencl Martin - Kosina Radek, Zetek Jiří, Tichý Štěpán, Vosáhlo David - Živný René, Panchártek Michal

střídání: Vosáhlo Miloš, Vosáhlo Šimon, Kalousek Michal

rozhodčí: Dobrovolný

Do úvodního utkání sezóny jsme vstoupili docela ustrašeně a prvních 20 minut nás hosté zatlačili a navíc vše stvrdili gólem po pěkné střele k tyči. Nám se po špatném došlápnutí zranil David Vosáhlo, ale připravený Miloš Vosáhlo jej důstojně nahradil. Ve druhé půlce naštěstí hosté odešli fyzicky a našim hráčům se podařilo rychle skórovat. Nejprve zavěsil hlavou Panchártek a po deseti minutách dorazil balon do brány po souboji ve vápně Jirka Zetek. Do konce utkání se nám ještě podařilo vytvořit si řadu brankových příležitostí,a le ani jedna neskončila v brance soupeře. Příležitosti Živného, Kosiny, Zetka či Kalouska byly stoprocentní. Nyní nás čeká další těžké utkání v sobotu ve Chvaleticích a ze základní sestavy nebudou pravděpodobně Zetek, Tichý a Panchártek, naopak by se z dovolené měli vrátit Ondra a Tomáš Vokálovi a rovněž Lukáš Hrůša.