Na úvod sezóny výhra v Bukovce, o víkendu nás čeká Bělá B

V BUKOVCE ZA TŘI BODY

Výhrou nad Bukovkou 1:0 pro nás skončil fotbalový ročník 2016/2017 a výhrou nad Bukovkou 3:2 pro nás začal ročník letošní 2017/2018. Na tradičně rozměrově malém hřišti v Bukovce se ovšem nejednalo o jednoduché utkání. Semín se ujal vedení ve 23 minutě po brance Tomáše Tichého a tak skončil i první poločas. Ve druhé polovině nás k průběžnému výsledku 2:0 posunul gól Radka Kosiny, ale domácím se podařilo za osm minut snížit na 2:1. Gólová přestřelka neskončila ani v závěru utkání. Na 3:1 pro Semín zvyšoval v 86 minutě semínský kapitán Tomáš Vokál. Domácí v 89 minutě uzavřeli skóre na konečných 3:2 pro Semín. Ceněné tři body z prvního kola III. třídy Přeloučsko jsou tak doma.

Sestava Sokola Semín:
Gabriel Radek – Vencl Martin, Fábera Jaroslav, Kosina Radek, Hamerník František – Kocourek Jiří, Vokál Tomáš, Tichý Tomáš, Slabý Lukáš – Pokorný Jan, Slabý Jakub

Střídání:
Minařík Tomáš, Černý Václav, Baláž Ladislav, Strnad Pavel

Góly: 23´Tomáš Tichý, 68´Radek Kosina, 86´Tomáš Vokál

OSTATNÍ VÝSLEDKY PRVNÍHO KOLA:

Lány na Důlku – Chvaletice 3:2, Rohovládová Bělá B – Řečany nad Labem B 1:5, Valy – Rybitví 4:0, Lipoltice – Selmice 4:2, Staré Čivice – Rohoznice 4:1

VE DRUHÉM KOLE PROTI ROHOVLÁDOVÉ BĚLÉ B

V loňském ročníku se podařilo jak Semínu, tak Bělé, získat celkem 35 bodů a o konečném 7. místě Semína a 8. místě pro Bělou rozhodly pouze vzájemné zápasy. Pokud by rozhodovalo při rovnosti bodů skóre, byla by na tom lépe Bělá (69:65). Semín měl v důsledku tragického podzimu záporné skóre 46:59. I to vypovídá o tom, že nastávající kolo, které sehrajeme na domácí trávě v sobotu 26.8. od 17,00 hodin, bude pravděpodobně velice vyrovnané. V úvodním kole sice Bělá prohrála s nabuzeným celkem Řečany B vysoko 1:5, ale znáte ty prázdninové sestavy, kdy je ještě spousta lidí na dovolených. Navíc v první polovině prohrávala Bělá jen těsně 2:1. Nechme se tedy překvapit, jaké výkony nám oba celky předvedou.

Sestava Rohovládové Bělé z prvního kola (utkání proti Řečanům B): Sušil Petr – Kardinál Zbyněk, Lexa Pavel, Havelka Ondřej, Kosinka Ondřej - Petr Dominik, Jindra Jan, Ryba František, Pilský Jan – Vlasák Milan, Boháček Miroslav Střídání: Farka Petr, Mráz Jan, Musil Martin